Hakkımızda

Doç. Dr. Levent Renda

1977 yılında Trabzon'da doğdum. 1988-1992 yılları arasında Trabzon Anadolu Lisesi ve 1992-1995 yılları arasında Trabzon Fen Lisesi'nden mezun oldum. 2001 yılında Cerrahpaşa Tıp Fakültesinden mezun oldum.

2003-2009 yılları arasında Ankara Dışkapı Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz kliniğinde uzmanlık eğitim aldım. 

2013 yılında Başasistanlık sınavını kazanarak ile Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi KBB kliniğinde eğitim kadrosunda çalışmaya başladım.

2014 yılında Avrupa KBB yeterlilik sınavının hem yazılı hem sözlü bölümünü vererek (Viyana) Avrupa Yeterlilik sertifikası sahibi (European Board Fellow) oldum.

2017 yılında dünyanın sayılı kanser merkezlerinden Taipe'deki Chang Gung Memorial Hospital'ın kanser cerrahisi merkezine kabul edildim (clinical fellowship).

Bir yıla yakın bir süre hem kanser ameliyatları yaptım hem de yaptırdım. 

2018 yılında Türkiye'ye döndüm ve Doçent ünvanı aldım.

2019 yılında Avrupa Larengoloji Derneği Başkanı Prof.Giovanni Succo'nun daveti ile İtalya/Torino'daki Candiolo Kanser Enstitüsü'nde gözlemci sıfatı ile bulundum.

2019 Eylül ayından itibaren Antalya Memorial Hastanesi'nde çalışmaya başladım.

İyi düzeyde İngilizce biliyorum. İşitme kaybı, allerji, baş-boyun kanserleri ile ilgili yurtiçi ve yurtdışında pek çok çalışmam oldu. Yurt içi ve yurt dışında birçok toplantıya konuşmacı ve panelist olarak katıldım. Bütün ayrıntıları sizin için hazırladığım bu sitede bulabilirsiniz.

Sevgi ve saygılarımla,

Dr. Levent Renda

 

 

Sayfamızı Paylaşın